bookmakers.com.ua | Правила

КОРИСТУВАЧА УГОДА ПРО УМОВИ І ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ_________________________

Загальні умови користування Інтернет-користувачами сайту bookmakers.com.ua

«Сайт» - засіб масової інформації (мережеве видання) «bookmakers.com.ua» розміщене в мережі Інтернет за електронною адресою: bookmakers.com.ua

«Компанія» - юридична особа, яка є засновником засоби масової інформації і правовласником Сайту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Ленінград Медіа», свідоцтво про Державну 1167847328802.

«Користувач» - фізична особа, відвідувачі Сайту, що приймає умови цієї Угоди і отримав обліковий запис на Сайті в установленому порядку.

«Адміністрація Сайту» - уповноважені особи Компанії, які встановлюють порядок використання Сайту, що керують роботою Сайту і контролюючі виконання Користувачами цієї Угоди.

 «Сервіси Сайту» - функціональні можливості сайту, призначені для використання відвідувачами і Користувачами.

«Контент» - результати інтелектуальної діяльності, що належать Компанії і прирівняні до них кошти індивідуалізації, гіперактивні посилання, їх фрагменти, інформація, віджети і інші об'єкти, що розміщуються на Сайті.

 «Призначений для користувача контент» - контент сайту (включаючи коментарі Користувача), що розміщується Користувачами самостійно, добровільно і безоплатно.

Загальні умови використання Сайту

 • Справжнє Угода (далі - "Угода") є юридичною угодою між Користувачем та Компанією, встановлює правила використання Сайтом і надає доступ до Сервісів Сайту.
 • Реєстрацією на Сайті Користувач підтверджує свою повну згоду з умовами цієї Угоди відповідно до ст.438 Цивільного кодексу Російської Федерації.
 • У разі незгоди з будь-якими умовами Угоди Користувач зобов'язується негайно припинити використовувати Сервіси Сайту (Коментарі, чат і особистий кабінет).
 • Компанія залишає за собою право в будь-який час змінити умови цієї Угоди в односторонньому порядку без повідомлення Користувача. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування на Сайті.

Реєстрація користувача

 1. Щоб стати Користувачем Сайту необхідно пройти процедуру реєстрації.
 2. Для отримання доступу до сервісів Сайту, відвідувачеві необхідно створити обліковий запис. У процесі реєстрації відвідувач вказує ім'я, прізвище, адресу електронної пошти, а також пароль. Реєстрація також можлива за допомогою облікових записів соціальних мереж Facebook, Вконтакте.
 3. Після успішного проходження процесу реєстрації на Сайті Користувач отримує доступ до Сервісів Сайту (особистого профілю), недоступним для Користувача, який не пройшов процес реєстрації.
 4. Після успішного проходження процесу реєстрації на Сайті Користувач отримує доступ до Сервісів Сайту (особистого профілю), недоступним для Користувача, який не пройшов процес реєстрації.
 5. При реєстрації Користувач не має права:
  1. Видавати себе за іншого Користувача, використовуючи його дані і пароль.
  2. Повідомляти свої дані для користування обліковим записом Користувача третім особам.
  3. Використовувати для аватарів картинки з елементами, що належать до фашистської і націоналістичної символіки, які містять порнографічні матеріали і інші матеріали і зображення, що суперечать законодавству РФ.
 6. Реєстрацією на Сайті Користувач підтверджує, що володіє необхідною правоздатністю і повноваженнями для прийняття цієї Угоди, здатний виконувати умови Угоди і нести відповідальність за порушення Угоди, в тому числі щодо правовідносин, які виникли внаслідок користування Сайтом.
 7. Користувач залишається відповідальним за зберіганням свого пароля для доступу до Сайту в таємниці. У разі, якщо пароль для доступу до облікового запису Користувача був загублений Користувачем або став відомий іншим особам, крім Користувача, Користувач зобов'язаний негайно змінити свій пароль для доступу до Сервісів Сайту.
 8. Користувач погоджується, що всі дії, вироблені від його імені (з використанням облікового запису користувача), розцінюються як дії цього Користувача та можуть спричинити за собою відповідальність для Користувача.
 9. Адміністрація Сайту має право в будь-який час видалити будь-які дані і облікові записи з будь-якої причини або без причини. Адміністрація залишає за собою право, але не зобов'язана стежити за діяльністю користувачів Сайту.
 10. При реєстрації Користувач зобов'язується вказати достовірні особисті дані.

Права та обов'язки Користувача

 1. Користувач зобов'язується не розміщувати контент провокаційного, грубого, образливого і агресивного характеру, що суперечить моральним і етичним нормам, порушує чинне законодавство, що порушує права, в тому числі, інтелектуальні, третіх осіб.
  Користувач не має права:
 2. Використовувати матеріали, розміщені на Сайті, будь-яким способом, в тому числі, продавати і перепродавати, публічно їх демонструвати, транслювати по радіо або телебаченню шляхом повідомлення в ефір або по кабелю, переробляти, переводити, вносити в матеріали будь-які зміни, а також робити їх доступними для будь-якої особи в будь-який час за його вибором (в тому числі за допомогою мережі Інтернет), а також для будь-яких комерційних цілей, без попередньої письмової згоди Компанії, за винятком дозволеного Угодою.
 3. Реєструватися на Сайті як інша особа, вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані іншим особам.
 4. Намагатися будь-яким способом, в тому числі шляхом підбору пароля, злому або інших дій отримувати доступ до чужих логінів і паролів.
 5. Використовувати автоматизовані програми взаємодії з Сайтом і його Сервісами, розміщувати будь-які файли, які містять або можуть містити віруси та інші шкідливі програми.
 6. Передавати свої реєстраційні дані іншим особам.
 7. Користувач несе відповідальність за порушення цієї Угоди відповідно до законодавства РФ.
 8. У разі нанесення шкоди третім особам, іншим Користувачам або Сайту, Користувач зобов'язується відшкодувати завдані збитки в повному обсязі відповідно до чинного законодавства.
 9. Користувач несе відповідальність за достовірність інформації, інформації і даних, вказаних ним при реєстрації на Сайті.

Права і обов'язки Адміністрації Сайту

 1. Адміністрація Сайту не займається розглядом та вирішенням суперечок і конфліктних ситуацій, що виникають між Користувачами Сайту, проте залишає за собою право обліковий запис Користувача в разі отримання від інших Користувачів мотивованих скарг на некоректну поведінку цього Користувача на Сайті.
 2. Адміністрація Сайту має право, але не зобов'язана здійснювати модерацію Пользовательского контенту, що розміщується на Сайті.
 3. Адміністрація Сайту має право видалити будь-який контент, в тому числі текст, коментар Користувача без повідомлення і пояснення причин.
 4. У разі порушення Користувачем умов цієї Угоди, або чинного законодавства РФ, Адміністрація Сайту буде змушена скористатися своїм правом передачі контактних даних, і будь-який інший інформації зацікавленим особам на підставі відповідного запиту.
 5. Адміністрація Сайту залишає за собою право призупинити або припинити доступ до Сайту будь-якої особи при достатніх підставах припускати, що особисті дані вказані не повно або не вірно.
 6. У разі порушення Користувачем умов цієї Угоди Адміністрація Сайту має право видалити обліковий запис Користувача.
 7. Адміністрація Сайту залишає за собою право вводити будь-які обмеження щодо користування Сайту як в цілому, так і для окремих користувачів без пояснення причин.
 8. Адміністрація Сайту або Компанія залишає за собою право закрити, призупинити функціонування, змінити Сайт або його частину без попереднього повідомлення Користувача.
 9. Адміністрація Сайту має право призупиняти доступ Користувача до Сайту для проведення необхідних планових профілактичних і ремонтних робіт на технічних ресурсах.

Умови використання матеріалів, розміщених на Сайті

 1. Сайт містить матеріали, що охороняються авторським правом, товарні знаки та інші охоронювані законом матеріали, включаючи, але не обмежуючись, тексти, фотографії, відеоматеріали, графічні зображення, музичні та звукові твори. При цьому весь зміст Сайту охороняється авторським правом як твір, створений колективним творчою працею відповідно до чинного законодавства РФ.
 2. Компанії належить авторське право на використання змісту сайту (в тому числі, право на підбір, розташування, систематизацію та перетворення даних, що містяться на Сайті, а також на самі вихідні дані), крім випадків, окремо зазначених у змісті опублікованих на Сайті матеріалів.
 3.  Використання будь-якої інформації з сайту, в будь-яких цілях, окрім як в особистих, без згоди Компанії не допускається.
 4. Зазначені в цьому розділі Угоди положення передбачають захист інтересів Компанії та третіх осіб, які є власниками прав щодо змісту ( «контента») Сайту. При цьому всі ці власники прав вправі скористатися своїми правами, зазначеними в цій Угоді, самостійно.
 5. Користувач Сайту не має права вносити зміни, публікувати, передавати третім особам, брати участь у продажу або поступку, створювати похідні роботи чи іншим чином використовувати, частково або повністю, зміст Сайту, виняток становлять випадки використання розміщених текстових матеріалів в обсязі не більше 300 (трьохсот) знаків без урахування знаків пунктуації (використання будь-яких фотоматеріалів і графічних зображень не допускається без попередньої письмової згоди Компанії).
 6. Користувач Сайту може завантажувати ( «завантажувати») з Сайту матеріали, що охороняються авторським правом, тільки для особистого використання.
 7. Якщо інше не передбачено законодавством про авторське право і суміжні права, не може бути відтворена, поширення, передача третім особам, опублікування або інше використання в комерційних цілях матеріалів, завантажених з сайту, без отримання письмового дозволу Компанії або іншого законного власника авторських прав.
 8. У разі отримання дозволу на копіювання, розповсюдження, опублікування або інше використання матеріалів сайту, що охороняються авторським правом, таке копіювання, розповсюдження, опублікування або інше використання не допускається без повідомлення про належність авторського права або із зміною або виключенням імені автора та / або товарного знака.

Заяви про розміщення на Сайті інформації (контенту), яка порушує законні права правовласника

 1. Правовласник виняткових прав на результат інтелектуальної діяльності (далі - «правовласник») в разі виявлення на Сайті інформації (контенту), розміщеного Користувачем без дозволу чи іншого законного підстави Правовласника, має право звернутися до Компанії з заявою про порушення його виняткових прав на результат інтелектуальної діяльності.
 2. Для звернення до Компанії Правовласник використовує електронну адресу support@bookmakers.com.ua. Звернення зазначеним способом до Компанії вважається зверненням в електронній формі для цілей дотримання ст.15.7 149-ФЗ від 27.07.2006 «Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації».
 3. Звернення із заявою про порушення виняткових прав на результат інтелектуальної діяльності до Компанії має бути аргументовано.
 4. Заява про порушення виняткових прав на результат інтелектуальної діяльності має містити:
  1. Відомості про правовласника або особу, уповноважену правовласником (Якщо заява подається такою особою):
   а) для фізичної особи - прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані (Серія та номер, ким виданий, дата видачі), контактну інформацію (Номера телефону і (або) факсу, адреса електронної пошти);
   б) для юридичної особи - найменування, місце знаходження та адреса, контактну інформацію (номери телефону і (або) факсу, адреса електронної пошти).
  2. Інформацію про контент, розміщеному на Сайті без дозволу Правовласника або іншого законного підстави, включаючи URL-адресу сторінки.
  3. Вказівка ​​на наявність у Правовласника прав на контент, розміщений на Сайті без дозволу Правовласника або іншого законного підстави.
  4. Вказівка ​​на відсутність дозволу Правовласника на розміщення на Сайті контенту.
  5. Згода особи, уповноваженої Правовласником, на обробку його персональних даних (для фізичної особи).
 5. Правовласник або його уповноважена особа має право додатково до вищевказаних документів надати іншу інформацію, що свідчить про наявність законних прав на контент.
 6. У разі, якщо заяву про порушення виняткових прав на об'єкт інтелектуальної діяльності подається уповноваженим Правовласником особою, до заяви додається копія документа (в письмовій або електронній формі), що підтверджує його повноваження.
 7. У разі виявлення неповноти відомостей, неточностей або помилок в заяві про порушення виняткових прав на об'єкт інтелектуальної діяльності Компанія має право направити Правовласнику або його уповноваженій особі протягом 24 годин з моменту отримання такої заяви повідомлення про уточнення представлених відомостей.
 8. Протягом 24 годин з моменту отримання заяви про порушення виключних прав на об'єкт інтелектуальної діяльності або уточнених Правовласником або його уповноваженою особою відомостей Компанія видаляє контент, розміщення якого є порушенням виняткових прав Правовласника.
 9. При наявності у Компанії доказів, що підтверджують правомірність розміщення на Сайті контенту, щодо якої було подано заяву, Компанія має право не вживати заходів, передбачених п.4.9 цієї Угоди і зобов'язана направити Правовласнику або його уповноваженому представнику відповідне повідомлення із додатком відповідних доказів.

Персональні дані

 1. Добровільна реєстрація Користувача на Сайті c метою доступу до Сервісів Сайту означає повну згоду відповідно до статті 9 Федерального закону від 27 липня 2006 № 152-ФЗ "Про персональних даних" на автоматизовану, а також без використання засобів автоматизації, обробку і використання своїх персональних даних, а так само несе відповідальності за достовірність наданих своїх персональних даних.
 2. Компанія зберігає конфіденційність персональної інформації Користувача, крім випадків добровільного надання їм інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб при використанні окремих Сервісів, в тому числі і сторонніх (наприклад, Facebook, Twitter, Вконтакте і т.п.), Користувач погоджується з тим , що певна частина його персональної інформації стає загальнодоступною.
 3. Користувач усвідомлює, що в разі авторизації на Сайті за допомогою облікових записів соціальних мереж, на нього поширюються правила і умови відповідних соціальних мереж, в тому числі в частині обробки та використання персональних даних та забезпечення їх конфіденційності.
 4. Користувач може в будь-який момент змінити надану їм персональну інформацію, а також видалити її в рамках певного облікового запису (акаунту). Видалення облікового запису може спричинити неможливість використання деяких Сервісів Сайту.
 5. Компанія зобов'язується не розголошувати отриману від Користувача інформацію. При цьому не вважається порушенням зобов'язань розголошення інформації в разі, коли обов'язок такого розкриття встановлена ​​вимогами чинного законодавства РФ.
 6. Особи, які вважають, що їх права в використання персональних даних порушені, можуть направити претензії на адресу електронної пошти: support@bookmakers.com.ua.
 7. Інформація про персональні дані користувачів обробляється в Товаристві з дотриманням вимог чинного російського законодавства про персональні дані, відповідно до Політики щодо обробки персональних даних.
 8.  Про файлах Cookie. "Cookie" це інформація, яка зберігається на комп'ютері Користувача веб-сервером і використовується для персоналізації Сайту в деякій мірі. Сайт використовує cookies для зберігання інформації про дії Користувача на Сайті, які потрібні для роботи деяких функцій на Сайті. Користувачі можуть не брати зберігання cookies Сайтом. Але в такому випадку Користувач повинен перестати користуватися Сайтом. Ми використовуємо "cookies" для персоналізації контенту і реклами, для надання Користувачеві соціальних мереж і аналізу нашого трафіку. Також ми ділимося інформацією про те, як ви використовуєте наш Сайт з нашими рекламними та аналітичними партнерами, партнерами в соціальних мережах.

відповідальність

 1. Адміністрація Сайту не контролює і не зобов'язана приймати будь-яких дій щодо контролю за способом, за допомогою якого Користувачі Сайту відвідують сайт або за допомогою якого користуються Сервісами Сайту, за тим, який ефект на користувачів і відвідувачів сайту може надати розміщений на Сайті Контент, яким чином Користувачі або відвідувачі сайту можуть тлумачити розміщену на сайті інформацію; контролю за діями, вжитими Користувачами і відвідувачами Сайту після ознайомлення з розміщеною на Сайті інформації.
 2. Адміністрація Сайту і Компанія не несуть відповідальності за користувача Контент, розміщений на Сайті.
 3. Сайти третіх сторін   Ця Угода не обумовлює сайти третіх сторін. Сайт для зручності Користувача надає посилання на сайти третіх сторін. Сайт не несе відповідальності за зміст сайтів третіх сторін і ті заходи, які вони докладають для захисту ваших Особистих Даних. Будь-сайт, на який Користувач потрапить з нашого Сайту може мати іншу, неадекватну політику захисту Особистих Даних.

Поруки та гарантії

 1. Сайт не дає ніяких гарантій про те, що дані, надані їм точні і можуть бути використані в різних цілях, які прямо не випливають з цієї Угоди.
 2. Користувач несе всі ризики по користуванню Сайтом. Сайт не є букмекерською конторою або ігорним веб-сайтом. Сайт не надає послуг з прийому ставок та інших послуг гемблінга, а значить не контролює грошові кошти користувачів і не бере участі в грошових транзакціях. Коефіцієнти для ставок, відображені на Сайті представлені виключно в інформаційних цілях.
 3. Сайт не гарантує, що використання Сайту задовольнить Користувача, що сайт безпечний і не має ніяких комп'ютерних вірусів, помилки в результатах зустрічаються в роботі Сайту регулярно виправляються, але сайт не гарантує точність результатів. Користувачі заходять на сайт за власною ініціативою і відповідальні за дотримання місцевих законів.
 4. На Сайті є посилання, в тому числі рекламні, на сайти третіх сторін. Вони надані для зручності Користувача, і Сайт не несе відповідальності за утримання сторінок, на які ведуть ці посилання. Сайт не гарантує точність інформації, яка буде опублікована на цих сторінках, також Сайт не гарантує їх безпеку. Сайт не відчував програми і веб-сторінки, на які ведуть посилання на нашому сайті і не може відповідати за їх безпеку і зміст.

Збитки або збиток

 1. Сайт не несе відповідальності за будь-які збитки чи шкоду перед Користувачем або третіми сторонами, що виникли внаслідок відвідування Сайту, включаючи, але не вичерпуючи, втрати в продажах, упущену вигоду, втрату очікуваних доходів, програші або виграші в ставках, припинення діяльності бізнесу, втрата комерційної інформації і будь-які інші матеріальні втрати.
 2. Сайт не несе відповідальності за виграші або поразки на сайтах третіх сторін, результатами яких може стати інформація, наявна на Сайті.

інше

 1. Угода набуває чинності з моменту реєстрації Користувача на Сайті і діє протягом всього терміну використання Сайту.
 2. Визнання недійсним одного з умов або положень цієї Угоди не є підставою для визнання недійсним будь-яких інших умов або положень Угоди.
 3. Користувач погоджується, що в разі виникнення суперечок вони підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства Російської Федерації.
 4. Користувач погоджується отримувати інформаційні, новинні і рекламні розсилки Адміністрації Сайту, в тому числі на свою адресу електронної пошти, вказану при реєстрації.