Переглядів 16
Аватар Сергій Трубіцин
Сергій Трубіцин
1 голос
27-річний форвард забив 100-й гол у своїй кар’єрі. Останній м’яч Довбик оформив у матчі Рома-Монца у сьомому турі Серії А.

6 жовтня відбувся матч 7-го туру Серії А сезону 2024/25 між командами Рома та Монца. Артем Довбик потравив в основний склад Роми. Український римлянин забив гол на 61 хвилині матчу.

Дані Мота відповів голом у ворота Роми на 70 хвилині, тому матч завершився нічиєю з рахунком 1:1. Це вже сьомий матч, в якому Рома не виграє, та четверга нічия поспіль. Але Довбика важко в цьому винити.

Саме в цьому матчі Довбик забив свій 100-й гол. Нагадаємо, що вперше форвард забив у матчі Дніпро-Чорноморець. Загалом Артем забив 49 м’ячів в українських чемпіонатах, 4 у Кубці України, 24 – в іспанських чемпіонатах, 7 – в Єврокубках, по 3 в чемпіонатах Данії та Італії.

Загалом Довбик провів 238 матчів, щоб забити 100 голів.