Букмекерська контора Вібет

Аватар Bookmakers
Bookmakers
Фонове зображення Букмекерська контора Вібет
 • Перевага Міжнародний бренд
 • Перевага Зручна програма лояльності
 • Перевага Ліцензований букмекер
 • Перевага Є казино і покер руми
Бонус 2500 грн
+ 2500 фрібет
Назва закладу Vbet
Рік заснування 2003
Мови сайту українська та англійська
Головний бонус 3000 гривень
E-mail support@vbet.ua 
Адреси м. Київ, вул. Верхній Вал, 10, приміщення групи №12
Номер ліцензії  КРАІЛ № 15 від 18.01.2022
Доступні валюти ГРН
Мінімальна ставка 5 грн.
Мінімальний депозит 100 грн.
Мінімальний вивід 100 грн.

Букмекерська контора Вібет або як ще її називають в Україні "Вбте" є популярною БК по ставкам на спорт. Заклад був заснований ще у 2003 році у Вірменії. Тоді компанія мала назву Vivaro. Букмекер є міжнародним та отримав ліцензію в Україні, що дозволяє його гравцям без перешкод проводити парі та знімати виграші.

Букмекерська контора VBET має попит серед великої кількості гравців. Заклад має суттєві переваги у порівнянні з конкурентами, що сприяє стрімкому зростанню клієнтської бази.

Як робити ставки в букмекерській конторі Вібет?

Як і у будь-якому іншому закладі, Вібет пропонує два режими проведення парі – Прематч та live. Щоб зробити ставку, достатньо натиснути на котирування прогнозу та перейти в ігровий купон, де зазначається сума та укладається угода. Якщо в ставку включається від трьох подій, потрібно буде додатково обрати, це буде експрес чи система.

Для того, щоб зробити ставку, потрібно виконати такі кроки:

 1. Зайти безпосередньо до особистого кабінету.
 2. Обрати команду та поєдинок, на який клієнт хоче провести парі.
 3. Натиснути на бажаний результат.
 4. Вказати суму, яка влаштовує гравця.
 5. Обрати тип ставки, який підходить клієнту (ординар, експрес, система).
 6. Підтвердити операцію.

Вбет уважно слідкує за тим, щоб кожний беттор мав у своєму розпорядженні не більше одного кабінету. Якщо контора дізнається, що у користувача декілька акаунтів, його рахунок буде заблоковано, а також прийде відмова у виграші.

На які дисципліни можна поставити в БК Вібет?

Букмекер пропонує гравцям понад 20 спортивних дисциплін (футбол, теніс, хокей, баскетбол тощо), парі в режимах Live та Прематч тощо.

На майданчику контори Вібет можна навіть проводити ставки на політичні та різні суспільні події, також  бетторам доступні парі на кібеспорт. Усі розрахунки по операціях проходять без затримок.

Ставки на футбол

Футбол залишається спортом номер один у всьому світі, так що й у букмекерів ця дисципліна є найпопулярнішою у списку. На платформі контори можна укладати ставки на різні події – від матчів місцевих турнірів, до Ліги чемпіонів або Чемпіонату світу. Беттори можуть укладати парі не лише на переможців, а й на додаткові позиції, авторів голів, жовті картки тощо.

Ставки на баскетбол

Баскетбольні ставки можна вважати другою за популярністю дисципліною в арсеналі контори Вбет. Букмекер приймає парі на NBA, ліги європейських країн, товариські зустрічі тощо. Всі важливі події баскетболу не пройдуть повз користувачів контори.

Ставки на кіберспорт

Кіберспорт являє собою командні змагання у популярних комп’ютерних іграх. Вбет приймає ставки на результати топових подій у 10 дисциплінах, серед яких Dota 2, League of Legends та PUBG.

Ставки на решту подій

Окрім спортивних та кіберподій, букмекер пропонує заключати ставки на суспільно значущі події: вибори у різних країнах, переможців премії Європейської кіноакадемії, Оскара, Греммі тощо. Також у конторі можливо провести парі на віртуальний спорт, де зустрічі повністю згенеровані комп’ютером.

Здійснення фінансових операцій в БК Вбет

Поповнювати особистий рахунок за допомогою банківських переказів в букмекерській конторі Вбет заборонено з 2020 року. При цьому у закладі доступна значна кількість інших варіантів.

Серед основних:

 • VISA/MasterCard.
 • Apple Pay.
 • Google Pay.

Кошти зараховуються на баланс миттєво. Для зняття виграшів використовуються ті ж самі реквізити, через які проводилось поповнення.

Середній термін виведення виграшів становить не більше 24 годин. При цьому на банківську картку кошти можуть надходити до 5 діб. Щоб уникнути проблем зі зняттям грошей, необхідно здійснювати операцію у той же спосіб, за допомогою якого поповнювався рахунок. Букмекер не стягує комісію за проведення операцій, однак це можуть робити самі платіжні системи.

Часті питання та відповіді на них

1. Чи можуть гравці сайту БК Вібет користуватися статистичними даними?

На офіційному сайті БК Вібет представлені результати, статистика і календар матчів.

2. Як користуватися мобільною версією букмекера Вбет?

На мобільну версію контори можна зайти або за допомогою мобільного пристрою, просто перейшовши за посиланням, або безпосередньо на майданчику обрати пункт «Мобільна версія». Якщо гравець хоче використати застосунок, його спершу треба завантажити на свій пристрій.

3. Які бонусні пропозиції Вбет може запропонувати своїм гравцям?

На постійній основі діє пропозиція для нових користувачів «Вітальний бонус 100% на перший депозит». Інші бонусні пропозиції та акції від закладу надаються до конкретних подій, що актуальні на певний відрізок часу.