Букмекерська контора Фавбет

Аватар Bookmakers
Bookmakers
Фонове зображення Букмекерська контора Фавбет
 • Перевага Український бренд
 • Перевага Є розділ казино
 • Перевага Ліцензія від КРАІЛ
 • Перевага Великі коєфіцієнти
Бонус 10000 грн
на депозит
Назва закладу Favbet
Рік заснування 1999
Мови сайту українська та англійська
Головний бонус до 10 тисяч гривень
Телефон 0(800)-213-283
E-mail support@favbet.ua
Адреси м. Київ, пр. Степана Бандери, буд. 8, корпус 39, 39а
Номер ліцензії КРАІЛ № 433 від 13.12.2022
Доступні валюти ГРН
Мінімальна ставка 10 грн.
Мінімальний депозит 100 грн.
Мінімальний вивід 100 грн + комісія 1,5%

Фавбет (Favbet) є однією з найвідоміших букмекерських контор України. Заклад розпочав роботу ще в 1999 році, коли відкрилися ППС по всій країні, а з 2001 року почалися надаватися послуги в інтернеті. Букмекер постійно вдосконалювався, охоплюючи й інші держави. Після повторної легалізації азартних послуг у 2020 році, Фавбет став одним із небагатьох букмекерів, що отримав вітчизняну ліцензію.

Зараз Favbet є одним з найбільш впливових закладів в українському сегменті ринку. БК пропонує бетторам широкий вибір подій для спортивних ставок, а також інші види розваг. Майданчик букмекера доступний як з ПК, так і за допомогою застосунків.

Як робити ставки на спорт в БК Фавбет

Щоб зробити ставку на спортивну подію у БК, необхідно дотримуватися певного алгоритму:

 1. Зайти до особистого кабінету (новачкам зареєструватися).
 2. Поповнити баланс рахунку.
 3. Відкрити перелік подій у розділі Спорт або Live.
 4. Вибрати в лінії зустріч, результат якої цікавить.
 5. Знайти в розписі бажаний результат та натиснути на показник котирування, щоб внести його до купона.
 6. Безпосередньо у купоні вказати суму операції та підтвердити її.

Для парі типу експрес або система алгоритм дій подібний, операції складуються одна з одною.

Мінімальна та максимальна сума для ставки у БК Фавбет

Мінімальна ставка для будь-якої події складає 10 гривень. Цей показник діє як для ординарів, так й для експресів.

Що стосовно максимуму, то його Фавбет встановлює індивідуально для кожної події. Чим цікавіший поєдинок та чим більший на нього попит, тим вищим буде й ліміт.

Для деяких подій максимальна ставка може сягати десятків тисяч гривень, тоді як для інших сума може бути обмежена до 200 грн.

Показник маржі на основні спортивні дисципліни

Букмекер встановлює для більшості подій маржу на рівні 5%, що є показником, близьким до значень, середніх по ринку. При цьому на популярні події, типу Ліги чемпіонів або тенісних мейджорів, маржа у Фавбет має показники, навіть нижчі за 2%.

У парі на непопулярні події, такі як зустрічі нижчих дивізіонів та місцеві змагання, показник буде високим та може сягати 8-10%. Теж саме стосується й додаткових результатів.

Якщо говорити в цілому, середні значення маржі для популярних спортивних дисциплін наступні:

 • Футбол – 2-8%
 • Хокей – 2-10%
 • Бокс – 2-10%
 • Баскетбол – 2-10%
 • Теніс – 2-10%
 • Волейбол – 3-10%
 • Кіберспорт – 2-10%

В цілому умови гри у конторі Фавбет можна вважати вигідними завдяки великій кількості подій з низькими показниками маржі.

Лінії та котирування

У розділі Спорту представлені всі події, на які можна проводити парі у режимі Прематч. Там знаходяться парі як на результати окремих ігор, так і на результати турніру або цілого сезону. Кількість подій у лінії зазвичай може налічувати до кількох тисяч варіантів.

Котирування на прематчеві події можна вважати близькими до середніх у сегменті, при цьому нерідко зустрічаються дійсно вигідні позиції.

Наприклад, якщо для зустрічей польського чемпіонату з футболу показник складає 5% або й усі 8%, то на матчі з Ліги чемпіонів знову ж таки будуть пропозиції з маржею в районі 2-3% та вигідними котируваннями.

Як поповнити рахунок або вивести кошти та за допомогою яких платіжних систем?

Для поповнення рахунку у Фавбет дозволено користуватися тільки банківськими картками Visa й MasterCard. Саму операцію можна провести за допомогою ручного введення реквізитів платіжного засобу або за спрощеною процедурою – через Google Pay.

Мінімальна сума поповнення у букмекера Фавбет складає 100 гривень незалежно від обраного способу. При прямому поповненні рахунку ліміт становить 150 тисяч гривень, через Google Pay – 29900 грн.

Усі операції проводяться в автоматичному режимі, кошти зараховуються на особистий кабінет миттєво.

Для зняття отриманих виграшів беттору потрібно використовувати ті ж самі реквізити, за допомогою яких він поповнював рахунок. Зняття може відбутися тільки на особисті картки власника акаунту. Щоб отримати свої гроші, необхідно вибрати додані раніше реквізити картки, прописати суму та оформити заявку.

Для зняття мінімальна сума встановлена на рівні 100 гривень, максимум обмежений 29900 гривень за операцію та 150 тисячами на добу. Значні суми виплачуються протягом тривалого часу. Зі сторони контори термін обробки заявки складає не більше ніж годину.

Часті питання та відповіді на них

1. Як вивести гроші з Фавбет?

Щоб зняти свій виграш, потрібно спочатку пройти верифікацію в кабінеті. Гроші можна отримати на банківську картку, скориставшись розділом Виведення коштів.

2. Як заключати парі в Фавбет?

Щоб зробити ставку в БК, потрібно пройти реєстрацію і верифікацію, після чого поповнити рахунок. Матч, який зацікавив, необхідно додати до купона, після чого вказати суми та підтвердити свою операцію.

3. Чи утримується податок на виграш у БК Фавбет?

Згідно з чинним законодавством України, БК є податковим агентом. Фавбет зобов’язаний утримувати з виграшів гравців податкові відрахування. Зняття виграшів обкладаються ПДФО 18% й військовим збором 1,5%.

4. Як видалити особистий кабінет у конторі?

Послуга видалення акаунту у БК Фавбет не передбачена. Щоб здійснити перерву у грі, беттор може скористатися функцією самовиключення. Її можливо активувати на добу, тиждень, місяць, півроку або більш тривалий термін. Доступ до особистого кабінету у гравця лишиться, однак проводити парі у цей період буде неможливо.